Kwiecień miesiącem aktywności fizycznej, wpajaniem nawyków prawidłowego odżywiania i badań profilaktycznych w Akademii Marynarki Wojennej.

Nasze zdrowie opiera się na trzech filarach: prawidłowym odżywianiu, aktywności fizycznej i badaniach profilaktycznych.

Jesteśmy tym co jemy, aktywność fizyczna jest równie ważna jak dobre odżywianie natomiast badania profilaktyczne obrazują nam stan zachowania fizjologicznego naszego organizmu.

ACS AMW od dnia 12.04.2021 do 22.04 2021 zaprasza kadrę oraz w miarę możliwości pracowników cywilnych AMW do sprawdzenia swoich zdolności wydolnościowych w ramach rywalizacji sportowej w konkurencjach objętych rocznym egzaminem kadry ze sprawności fizycznej oraz wysłuchania zaleceń z obszaru nawyków prawidłowego odżywiania.

Terminy dostępne dla poszczególnych komórek AMW w przygotowanym HARMONOGRAMIE

Podchorążowie natomiast w ramach dnia sportu w dniu 24.04 będą mieli do przebiegnięcia oraz przepłynięcia test Coopera, będą mogli również uczestniczyć w zawodach na ergometrze wioślarskim, wyciskaniu sztangi leżąc, strzelaniu z pistoletu pneumatycznego.
Dodatkowo przeprowadzony zostanie wykład na temat nawyków prawidłowego odżywiania.
Powyższe przedsięwzięcie przeprowadzone zostaną w wysokim reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującymi aktualnie zaleceniami.

Skip to content