28 lutego 2021 Akademickie Centrum Sportowe Akademii Marynarki Wojennej miało przyjemność gościć zawodników LOTTO Ekstraligi Badmintona którzy rozegrali IV kolejkę LOTTO Ekstraligi „najszybszej dyscypliny sportowej na świecie”.
W rozgrywkach wzięły udział: UKS Hubal Białystok, lider tabeli KU AZS UM Łódź i zespół z Gdyni – beniaminek rozgrywek Badminton School.
Pojedynki toczyły się na najwyższym poziomie i z niezwykłą zaciętością, co zagwarantowało emocjonujące widowisko sportowe.
Po wielogodzinnych rozgrywkach drużyn w systemie pucharowym zwyciężył zespół z Białegostoku, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Łodzi, gdyński beniaminek Badminton School zajął trzecie miejsce.
Wierzymy, że młody i dynamicznie rozwijający się zespół Badminton School Gdynia na stałe zagości w prestiżowych rozgrywkach LOTTO Ekstraligi i będziemy mogli częściej gościć zawodników tej widowiskowej dyscypliny w Akademickim Centrum Sportowym Akademii Marynarki Wojennej.

