Kongres Graj z Głową

Już 22 października odbędzie się Kongres Graj z Głową. To pierwsza inicjatywa Fundacji Graj z Głową, angażująca na tak szeroką skalę ekspertów i sportowców w rozmowę o zdrowiu psychicznym. Jednym z zadań Kongresu jest odczarowanie słowa „depresja” w polskim sporcie, a także zwrócenie uwagi na istotę  rozwoju kompetencji mentalnych zawodników na każdym etapie kariery. 

Dr Aleksandra Piotrowska, Iwona Guzowska, Oktawia Nowacka, Wojciech Makowski, Kinga Achruk, Tomasz Smokowski, Michał Zawadka, Jakub B. Bączek to tylko niektórzy z prelegentów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze zdrowia psychicznego z uczestnikami spotkania. 

Kongres, jest wydarzeniem on-line. Jest to wyjście naprzeciw środowiska sportowego, które ze względu na swoje obowiązki, rzadko ma możliwość osobistego uczestniczenia w tego typu kongresach, a nam przede wszystkim zależy na szerokiej dostępności do wiedzy.

Kupując dostęp do Kongresu uczestnik ma prawo do korzystania z materiałów jeszcze przez 7 dni po wydarzeniu. 

Dodatkowo każdy z uczestników dostaje certyfikat uczestnictwa w Kongresie. 

Zapraszamy na stronę www.kongresgrajzglowa.pl gdzie zamieszczone są wszystkie informacje na temat wydarzenia oraz programu i zakresu tematycznego. 

Dostęp wykupić można pod adresem: https://stream.kongresgrajzglowa.pl

Z serca i dla zdrowej głowy gorąco zapraszam do udziału! 

Razem z nami zaGRAJ Z GŁOWĄ!

Skip to content