Udział sekcji badmintona AMW w turnieju Telnap Telecom Cup

W dniu 19.12 2021 Sekcja badmintona Akademii Marynarki Wojennej wzięła udział w cyklicznym międzynarodowym turnieju badmintona Telnap Telecom Cup 2021/2022Organizowanego przez Akademia Badmintona Warszawa. Turniej odbył się w Centrum Sportowym Lavo w Warszawie. Sekcję reprezentowali: podchorąży Mateusz Piątek i opiekun sekcji Justyna Kozłowska-Jones. |W turnieju udział wzięło 144 zawodników z Polski , Estonii, Wielkiej Brytanii, Wietnamu oraz Chin co zagwarantowało bardzo wysoki poziom rozgrywek. Z przyjemnością informujemy, że po bardzo ciężkich pojedynkach podchorąży Mateusz Piątek wywalczył pierwsze miejsce i złoty medal w grze pojedynczej mężczyzn grupie zaawansowanej. Justyna Kozłowska-Jones zdobyła brązowy medal w kategorii gra pojedyncza kobiet zaawansowana. Mamy ogromną nadzieję, że szlaki do sukcesów zostały przetarte i nasza młoda sekcja będzie rozwijać się prężnie systematycznie powiększając grono medalistów.