Sukces Reprezentacji Wyższego szkolnictwa wojskowego na Mistrzostwach Wojska Polskiego w judo które odbywały się w Elblągu oraz pchor. Alicja Dudek studentki Akademii Marynarki Wojennej

W dniach 13-16.06.2021 r. w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w Judo. W zawodach startowało blisko 200 zawodników. Zawodniczka z AMW pchor. Alicja Dudek została powołana do 16 osobowego składu Reprezentacji Wyższego Szkolnictwa Wojskowego.

Wspólna reprezentacja Szkolnictwa Wojskowego zdobyła łącznie 11 medali i zdeklasowała konkurencję w zawodach drużynowych oraz zdobyła pierwszą lokatę w klasyfikacji generalnej. Pokonując w finale reprezentację z 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej.

Indywidualnie tytuł Mistrza Wojska Polskiego w Judo zdobyła pchor. Alicja Dudek z Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte.