Koszykarki Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni wywalczyły awans do Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet.
Po rozegraniu wszystkich spotkań AMW Gdynia znalazła się w gronie ośmiu najlepszych drużyn, które będą rywalizować w tegorocznym finale AMP. Nasz zespół zajął 1. miejsce w klasyfikacji drużyn z awansem, potwierdzając wysoką formę oraz bardzo dobre przygotowanie do decydującego etapu rozgrywek.
Do finału awansowały: AMW Gdynia, UW Warszawa, UMK Toruń, Politechnika Poznańska, WSG Bydgoszcz, UAM Poznań, AWF Warszawa oraz UŁ Łódź.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz sztabowi szkoleniowemu i trzymamy kciuki za udany występ w finale Akademickich Mistrzostw Polski!















